Поділитись:

У Ківерцях допомогли жінці, яка впала біля місця роботи

Четвер, 08 січня 2026, 11:36
У Ківерцях допомогли жінці, яка впала біля місця роботи

У Ківерцях допомогли жінці, якій стало зле біля місця роботи.

Про це повідомляє пресслужба поліції охорони Волині.

Ввечері 7 січня на лінію «102» надійшов виклик про те, що у місті Ківерці жінці стало зле після робочого дня – вона втратила рівновагу та впала біля місця роботи.

Небайдужі громадяни прийшли на допомогу, адже поруч знаходилася аптека, де змогли надати першу необхідну підтримку.

На місце події оперативно прибув наряд поліції охорони Волині. Стан жінки стабілізувався, їй стало краще.

Поліцейські подбали про безпеку та доправили її додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів