На вулиці Луцька виїхав новий маршрутний автобус (фото)

Середа, 07 січня 2026, 08:11

На вулицях Луцька помітили новий маршрутний автобус.

Світлинами поділився Андрій Хомич у фейсбук-спільноті «Громадський транспорт Луцька».

У перші дні 2026 року у Луцьку почав курсувати новий автобус «Транссіті» Nest A0811.

Зазначається, що маршрутний автобус – власна розробка перевізника «Транссіті», яка була виготовлена приблизно у 2021 році в Білій Церкві.

У період з 2021 по 2025 роки автобус курсував у Білій Церкві. Далі упродовж року працював у Львівському підрозділі «Епітрансу», в вже звідти на початку січня 2026 року його передали у Луцьк.

В обласному центрі Волині автобус їздить на маршруті №26, що сполучає мікрорайон Вишків та «Епіцентр».

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: