Поблизу Луцька в оренду на 10 років віддають ставок

У Луцькому районі Волинської області віддають в оренду земельну ділянку водного фонду, що перебуває в комунальній власності. Її цільове призначення – для рибогосподарських потреб.
Аукціон на сайті prozorro.sale оголосила Ківерцівська сільська рада.
Йдеться про земельну ділянку водного фонду загальною площею 3,0176 га, що розташована на території Ківерцівської міської ради. Цільове призначення – для рибогосподарських потреб.
Разом із землею пропонується і розташований на ній водний об’єкт площею 1,4170 га, що робить ділянку привабливою для розвитку рибництва або іншої діяльності, пов’язаної з використанням водойм.
Кадастровий номер ділянки – 0721886800:05:000:0830.
Термін оренди – 10 років.
Стартова орендна плата за рік – 6360 грн.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.