Поділитись:

Українським військовим втричі збільшать виплати, – Сирський

Вівторок, 30 грудня 2025, 08:48
Українським військовим втричі збільшать виплати, – Сирський

Міністерство оборони України розробляє оновлені контракти для військовослужбовців, які передбачають підвищене грошове забезпечення та визначені строки проходження служби, заявив головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський.

Про це пише УНІАН з посиланням на інтерв'ю 24 каналу.

Сирський розповів, що розробкою нових контрактів займається Міністерство оборони разом з Генштабом та іншими зацікавленими структурами. Окрім цього, все відбувається під особистим наглядом президента України.

За словами головнокомандувача ЗСУ, нові контракти міститимуть конкретні терміни, а грошова винагорода буде значно більшою, ніж зараз.

«Військовослужбовець буде отримувати грошове забезпечення, яке щонайменше в три рази більше, ніж на сьогодні. При цьому будуть зберігати премії та інші додаткові виплати. Довго йшли до цього контракту. Я так розумію, що він вже десь на виході», – розповів Сирський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів