Поділитись:

Луцькрада надішле трьом сільрадам пропозицію про об'єднання

Середа, 26 липня 2017, 12:11

На сесії Луцькради підтримали проект рішення "Про надання згоди на добровільне об'єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи".

Після прийняття даного рішення до суміжних територіальних громад буде надіслана пропозиція про об'єднання. Про це сказав директор департаменту економічної політики Олександр Озінович 26 липня під час сесії Луцькради.

В проекті рішення йдеться про те, щоби дати згоду на добровільне об'єднання таких територіальних громад: Луцької міської громади (м. Луцьк), Прилуцької сільської громади (с. Прилуцьке, Дачне, Жабка, Сапогове Ківерцівського району), Підгайцівської сільської громади (с. Підгайці, Крупа, Струмівка Луцького району), Гіркополонківської сільської громади (с. Гірка Полонка, Оздів, Полонка Луцького району) в єдину Луцьку міську територіальну громаду з адміністративним центром – місто Луцьк. А також делегувати першого заступника міського голови Григорія Недопада як представника Луцької міської ради до спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об'єднання територіальних громад

Олександр Озінович зауважив, що підготовчий період перед остаточним голосуванням займе не менше 5 – 6 місяців.

"Але кінцеве рішення в цьому питанні прийматиме Верховна Рада, і тут ніхто не застрахований, скільки вона розглядатиме його", – зауважив Олександр Озінович.

Він наголосив на тому, що перемовин про об'єднання з цими тергромадами не було. Якщо депутати підтримають проект рішення, тоді його направлять в ці тергромади, і після того в цих сільських громадах відбудеться процес обговорення щодо об′єднання.

"Це рішення мали приймати ще в минулому році, ми й так проґавили величезний процес об'єднання. На сьогодні ми стаємо заручниками вузькополітичних інтриг", – сказав депутат Павло Данильчук.

Депутати підтримали проект рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПРИЛЕГЛІ ДО ЛУЦЬКА СЕЛА НІЧОГО НЕ ЗНАЮТЬ ПРО ОБ'ЄДНАННЯ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ДО ЛУЦЬКА МОЖУТЬ ПРИЄДНАТИ ТРИ СІЛЬРАДИ

Надрукувати
мітки:
коментарів
06 травня 2021
16:30
05 травня 2021