Поділитись:

У Несвічі без дозволів викорчували дерева біля дороги (фото)

Понеділок, 22 грудня 2025, 14:28
У Несвічі без дозволів викорчували дерева біля дороги (фото)

У селі Несвіч Луцького району виявили незаконну рубку дерев.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

Екологи зафіксували в селі Несвіч самовільне знищення зелених насаджень: на земельній ділянці державної власності (смуга відведення автомобільної дороги) проводилися роботи з викорчовування дерев за допомогою екскаватора.

У Несвічі без дозволів викорчували дерева біля дороги (фото) 

Жодних дозвільних документів на проведення таких робіт не було.

Такі дії є порушенням ст. 153 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Знищення або пошкодження зелених насаджень або інших об’єктів озеленення в населених пунктах).

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Наразі тривають слідчі дії.

Екологи нагадують: будь-які роботи з видалення чи пересадки дерев на землях державної чи комунальної власності мають здійснюватися виключно за наявності відповідних дозволів (ордерів).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів