У Луцьку чоловік посеред міста стріляв з автомата

У Луцьку поліцейські затримали 35-річного чоловіка, який у стані алкогольного сп’яніння здійснив кілька пострілів із незареєстрованого автомата.
Про це інформує поліція області.
Інцидент стався 14 грудня близько 18:00. На щастя, ніхто не постраждав. На місце події прибула слідчо-оперативна група, вилучила автомат, набої та гільзи.
Чоловіку вже оголосили підозру за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю). Крім того, розглядають питання про підозру за статтею 296 ККУ (хуліганство). Зловмисника затримали в порядку ст. 208 КПК України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.