Волинський офіцер Юрій Столярчук отримав нагороду від побратимів із ОШБ «Лють» (фото)
Представник ОШБ «Лють» Олег Булатов відзначив волинського офіцера Юрія Столярчука – вручив побратимові іменний годинник з його позивним.
Про це повідомляють у поліції Волинської області.
Представник «Люті» відзначив, що ця нагорода – подарунок від бригади для колеги, який неодноразово перебував з ним на бойових виходах, проявляв сміливість і професіоналізм. І зараз продовжує допомагати лютівцям, підтримує та цікавиться потребами.
«Щира подяка за службу!», – сказав Олег Булатов.
Привітали Юрія також заступник начальника ГУНП Віталій Ковальчук і радник з питань ветеранської політики Ігор Дрючан.
Підполковник Юрій Столярчук нині працює в управлінні карного розшуку. Два роки він ніс службу в ОШБ «Лють» на донецькому напрямку. Офіцер отримав поранення й контузії, неодноразово витягував тяжко поранених, разом з побратимами знищував особовий склад і техніку ворога. Досвід фронту, побратимство та відповідальність залишаються для нього незмінними орієнтирами.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- За мужність та відвагу: Зеленський нагородив воїна з Волині (фото)
- Героя з Волині відзначили нагородою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест»
- Військового з Луцького району відзначили нагородою Головнокомандувача ЗСУ «Золотий хрест» (фото)