Польща підняла винищувачі через масовану атаку РФ по Україні

Польща підняла у повітря авіацію у зв’язку з комбінованою повітряною атакою Росії проти України, яка сьогодні спрямована переважно по західних областях.
Про це повідомили в офіційному Х Оперативного командування ЗС Польщі, пише Європейська правда.
Близько 5:30 розмістили повідомлення про те, що у зв’язку з атакою РФ по цілях на території України у повітря в Польщі піднялися польські та союзницькі винищувачі.
«Піднято чергові пари винищувача та літак раннього попередження, наземні системи ППО та радіолокаційної розвідки приведені у стан найвищої готовності. Ці дії мають превентивний характер і спрямовані на забезпеченння безпеки повітряного простору, зокрема у районах, прилеглих до зон під загрозою», – йдеться у заяві.
Підняття Польщею авіації, а віднедавна також Румунії, стало стандартною практикою після випадків, коли повітряні цілі, якими РФ атакувала Україну, залетіли на територію країн-сусідів.
Атака 19 листопада спрямована переважно по західних областях України.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Підозрюють диверсію: у Польщі пошкодили ділянку залізниці, яка веде до Волині
- «Сканують очі й пальці»: на Волині почала діяти нова система на кордоні з Польщею (фото)
- У Польщі зросла кількість злочинів проти українців
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.