Повні кошики: на Волині у листопаді збирають молоді польські гриби (фото)

Незважаючи на перші заморозки, у лісах на Волині досі активно збирають гриби. У цю пору рясно ростуть польські, зелениці, гливи, опеньки.
Зібраними польськими грибами похвалилася у фейсбук-спільноті «Грибники Волині» Іра Фесік.
У волинських лісах триває грибний сезон. На зміну білим і лисичкам прийшли зелениці, гливи, опеньки, трюфелі польські – ці гриби ростуть у листопаді найбільше.
У лісі в селі В'язівне на Любешівщині 3 листопада вдалося назбирали повні кошики молоденьких польських грибів.
«З самого ранку на термометрі -1, пізніше – туман, але ліс чекає. Сьогодні – за польськими. Знайшла 1 білого гриба, вже старенького, він мене дочекався. Тепер я знаю ще одне місце, де ростуть білі. Вдень пролетіли 2 запізнілих ключі журавлів, прощаючись курликали. Польські гриби майже всі молоденькі», – описала свій похід по гриби волинянка.







Нагадаємо: у лісах України з’являються дивні гриби.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Ні ніжки, ні шапки, без верху і низу: у лісі на Волині знайшли дивний гриб, схожий на картоплю (фото)
- Можна сплутати з отруйним грибом: на Волині почали збирати зелениці (фото, відео)
- У лісі біля Луцька рясно ростуть опеньки: де зібрали повні відра (фото)
- Ростуть у несподіваних місцях: де на Волині збирають багато підзеленків (фото)
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.