ДКП «Луцьктепло» бракнуло 16 млн, щоб виплатити зарплати (відео)

Понеділок, 03 листопада 2025, 16:25

ДКП «Луцьктепло» не вистачило 16 мільйонів гривень, аби виплатити заробітні плати працівникам та сплатити податки – довелось просити гроші з бюджету.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент Волинь».

Під час жовтневої сесії міської ради обранці громади дофінансовували «Луцьктепло», якому забракло власних коштів. Так, представник Громадянського руху «СВІДОМІ» Валентин Хаймик поцікавився, скільки взагалі ще є боргів у цього підприємства.

centerВалентин Хаймик

Натомість очільниця департаменту фінансів Лілія Єлова відповіла, мовляв, заплату виплачують щомісяця, проте з початком опалювального сезону виникають труднощі.

«Зарплата платиться кожен місяць. Зараз починається опалювальний сезон. Підприємству вистачить коштів, якщо мешканці й промислові споживачі будуть оплачувати повною мірою (за послуги, – ред.), то ми не будемо більш спрямовувати кошти на цю статтю. Якщо будуть значні заборговані за надані послуги, можливо ще й прийдеться нам підтримувати це підприємство», – відповіла Єлова.

Нагадаємо: У Луцьку в бюджет повернули майже 5 млн грн, які спрямували на сумнівний підряд із встановлення дизельних генераторів на Луцьктеплі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: