Педагог з волинського ліцею виборов «срібло» на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування

Понеділок, 27 жовтня 2025, 11:53

Педагог Рованцівського ліцею Андрій Марчук виборов срібну медаль на Чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Боратинської громади. 

25-26 жовтня в Києві відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на спринтерських дистанціях. Змагання зібрали найсильніших спортсменів з різних куточків країни, які демонстрували витривалість, швидкість та вміння орієнтуватися на місцевості.

Спочатку учасники проходили кваліфікаційні старти, за результатами яких формувалися три півфінальні забіги. У фіналі за медалі боролися шестеро найкращих спортсменів.

Високий рівень підготовки та майстерності вкотре продемонстрував педагог Рованцівського ліцею Андрій Марчук, який виборов срібну медаль Чемпіонату України.

 

«Щиро вітаємо Андрія Марчука з успішним виступом та бажаємо нових спортивних досягнень, натхнення і перемог у наступному році!» – йдеться в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: