Поділитись:

Яку зарплату у війську отримує голова Шацької громади Сергій Карпук

Вівторок, 21 жовтня 2025, 17:54
Яку зарплату у війську отримує голова Шацької громади Сергій Карпук

Голова Шацької територіальної громади Сергій Карпук подав щорічний звіт про доходи та майно за 2024 рік.

Його декларація з’явилася у Єдиному державному реєстрі 23 березня 2025 року.

Журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» дослідили, що змінилось у його звіті в порівнянні з попереднім 2023 роком.

Нагадаємо, що у лютому 2024 року Шацький селищний голова Сергій Карпук долучився до лав ЗСУ.

У річному звіті посадовець вказав дружину Мирославу Карпук і синів Михайла та Марка.

Скільки заробив Карпук у 2024 році?

Загально, з урахуванням надбавок і премій, у 2024 році Шацька селищна рада нарахувала посадовцю 142 712 гривень заробітної плати. Якщо порахувати, то в середньому щомісяця він отримував близько 11,8 тисяч гривень.

Для порівняння, у 2023 році голові Ратнівської громади нарахували 508 333 гривні зарплати, з яких на місяць – 42,3 тисячі.

Сергій КарпукСергій Карпук

Також він отримав 357 016 гривень грошового забезпечення у військовій частині 9971, де несе службу. З цієї суми в середньому на місяць припадало близько 29,7 тисяч гривень.

Окрім цього Карпук задекларував страхові виплати на суму 59 359 гривень та 24 гривні нарахувань відсотка від банку.

Як видно з декларації, за рік доходи голови громади незначно зросли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зросла зарплата та зникла сільгосптехніка: що у звіті голови Поворської громади Інни Бондарчук

Мирослава Карпук за рік отримала 386 127 гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю.

Заощадити очільнику Шацької громади у 2024 році, схоже, не вдалось, оскільки у звіті такої інформації він не надає.

Яке майно має голова громади?

У новому документі, як і раніше, Карпук зазначає 2 земельні ділянки площею 682 та 1000 кв. м у селах: Шацьк та Пулемець відповідно, якими володіє від 2015 року. Останню він придбав за 18 583 гривень.

Окрім цього, посадовець має право безкоштовно проживати в будинку площею 98 кв. м у Шацьку, який належить його батьку.

У вересні 2024 року очільник громади отримав у безоплатне користування будинок у селі Тарасове, площею 109 «квадратів», яким володіє Тетяна Павленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Матір подарувала: голова Вишнівської громади Віктор Сущик декларує 300 тисяч і будинок

Також він продовжує будівництво будинку у Шацьку, площею 292.60 квадратних метрів.

За рік автопарк родини Карпуків не змінився.

Голова з 2004 року має автомобіль Audi A6 1996 року випуску. Його дружина Мирослава володіє легковиком Volkswagen Passat 2016 р. в., який придбала у 2019 році за 250 000 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів