У Луцьку злодій виніс із квартири 40 тисяч доларів і 20 тисяч євро – буде суд

У Луцьку судитимуть 48-річного жителя міста Володимира, якого обвинувачують у крадіжці готівки на понад 2,6 мільйона гривень.
Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.
Інцидент стався 19 червня 2025 року у Луцьку. За даними слідства, обвинувачений проник у квартиру в будинку на вулиці Набережній. Там він викрав 40 000 доларів США та 20 000 євро. У перерахунку на національну валюту це понад 2,6 мільйона гривень.
Втім, витратити ці гроші чоловік не встиг – його оперативно затримали правоохоронці.
Наразі зловмисник перебуває під домашнім арештом.
Прокуратура Луцької окружної прокуратури вже передала справу до суду. Чоловіка судитимуть за крадіжку в особливо великих розмірах із проникненням у житло, вчинену в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 185 КК України).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.