У Заболотті попрощалися із загиблим захисником Дмитром Макаревичем (фото)

У селищі Заболоття провели в останню путь героя-захисника Дмитра Макаревича із Ковельщини, який віддав життя за Україну.
Як повідомили в Заболоттівській громаді, боєць загинув 18 лютого 2025 року під час виконання бойового завдання. Його життя обірвалося внаслідок ураження ворожим FPV-дроном та артилерійського обстрілу. Відтоді військовослужбовець вважався зниклим безвісти.
Після довгих місяців очікування тіло Дмитра вдалося повернути додому, щоб рідні, друзі та земляки могли попрощатися з героєм.
Мешканці Заболоття схилили голови в скорботі, віддаючи шану воїнові, який загинув за свободу й незалежність України.
Вічна пам’ять і слава Дмитрові Макаревичу.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким захисника.












ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.