Парковка біля ТЦ «Варшавський» тепер платна для УБД: у чому справа
З початку жовтня парковка біля ТЦ «Варшавський» у Луцьку стала платною для учасників бойових дій.
В адміністрації кажуть, що у парковки змінилися власники і посилаються на законодавство, де не передбачено безплатних місць для УБД.
Про те, що на стоянці сталися зміни, у соцмережах повідомив лучанин Борис Ярославович.
«Лафа скінчилася... раніше заїзджав в ТЦ ,,Варшавський'' і стоянка була безкоштовна для УБД. Сьогодні заїхав ввечері, а виїзджаю, даю посвідчення+талон і дзуськи, охоронець, опустивши очі, показує папір від власників, де вказано,що для УБД пільг вже не має...
Так що УБДовці майте на увазі і готуйте гривні на стоянку, якщо надумаєте заїхати у Варшавський», – пише чоловік.
У коментарі журналістам сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» в адміністрації торгового центру зазначили: у парковки тепер нові власники.
«Міська рада не прийняла ніде в законі на безплатну парковку УБД. В нас приватна парковка, де здійснюється діяльність, оплачуються податки.
Керівництво парковки звернулося до юристів підняти інформацію про те, кому надаються пільги на безоплатний паркінг, де чітко перелічено, хто має на це право: транспорт швидкої, поліції і люди з інвалідністю опорно-рухового апарату.
Луцька міська рада не внесла зміни. Якщо вона внесе, то, звичайно, ми також внесемо зміни, а так на приватній приватній території, на жаль, є лише те, що згідно з законом.
Змінився власник парковки, тому так. Ми працюємо згідно з законом», – повідомили в ТЦ «Варшавський».
Зазначимо, що на інших великих приватних парковках така пільга також відсутня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Скільки волинян мають статус учасника бойових дій та як його тримати
- Які є пільги для учасників і учасниць бойових дій
- Скільки на Волині ветеранів