На війні загинула військовослужбовиця з Волині Оксана Козуля
Сьогодні, 29 вересня, у Львові прощаються з Оксаною Козулею – уродженкою селища Шацьк Волинської області.
Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.
Із початком повномасштабного вторгнення жінка переїхала до Львова та продовжила службу у складі 7‑го прикордонного Карпатського загону Державної прикордонної служби України, а згодом —–у Західному регіональному управлінні. Була нагороджена відзнаками Державної прикордонної служби України «10 років сумлінної служби» та «15 років сумлінної служби. Серце захисниці зупинилось 25 вересня.
У Оксани Козулі залишилися чоловік та син.
Чин похорону військовослужбовиці відбувся о 14:00 в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла у Львові.
Поховають захисницю на Сихівському кладовищі.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким захисниці.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У зоні бойових дій загинув сержант з Волині Віктор Мельничук
- У Луцьку провели в останню дорогу Героя Ігоря Охремчука (фото)
- У лікарні помер 45-річний військовий з Волині Володимир Андрійчук