Поділитись:
Біля Луцька збирають білі гриби: здали локацію (фото)
Субота, 27 вересня 2025, 08:32

В лісах у Луцькому районі розпочався грибний сезон. Збирають маслюки, бабки і, звісно ж, білі гриби.
Світлинами зібраного врожаю поділилася Оксана Дячук у фейсбук-спільноті «Грибники Волині».
Ліс в селі Журавичі Луцького району уже тішить грибників. Любителька тихого полювання зібрала чимало молодих білих грибів.
Вдалий похід по дари лісу відбувся у п'ятницю, 26 вересня.
Білі красені ростуть купками, ховаючись у хвої та опалому листі.














Нагадаємо: у лісі на Волині знайшли велетенський білий гриб розміром на пів відра.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Ростуть купками: у лісі на Волині зібрали повний кошик боровиків (фото)
- Ціла гора скарбів: у мережі здали грибну локацію у лісі на Волині (фото)
- У лісі на Волині за раз зібрали більш як 70 білих грибів (фото)
- Ростуть тисячами: за 150 км від Луцька зібрали понад 100 кг золотистих боровиків (фото)
- Є лиш поодинокі мухомори: де на Волині не ростуть гриби
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.