У Великому Омелянику – скандал: людям вже 10 років не ремонтують дорогу (відео)

Ями по коліна, калюжі після дощів і фури, що остаточно розбили дорогу – з такими проблемами щодня стикаються мешканці Великого Омеляника, що входить до Луцької громади.
Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».
«Ми вже втомилися оббивати чиновницькі пороги. Просимо, щоб тут зробили зупинку для дітей, адже коли йде дощ, школярі повністю мокнуть», – каже місцева жителька Тамара.
На вулиці Добовій люди намагалися власними силами покращити ситуацію – підсипали у ями щебінь.
Не краща ситуація й на вулиці Тарасовій, де фури двох підприємців знищили покриття.
«Оця схема розроблена в ЖКГ, як повинні їздити. Але ніхто її не дотримується», – обурюється мешканка Людмила.
Більше – у сюжеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.