У Луцьку знесуть огорожу, яка ховала Стир від людського ока
У Луцьку демонтують огорожу, яка перешкоджала доступу до Стиру.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання міськвиконкому у середу, 17 вересня.
Працівники відділу екології ще наприкінці липня 2025-го провели обстеження прибережної території річки Стир від мосту на вулиці Ковельській до мосту на Шевченка.
«У ході обстеження встановлено факт обмеження вільного доступу громадян до прибережної захисної смуги, зокрема, в районі тенісних кортів спортивного комплексу «Драйв». Обмеження створене парканом, який тягнеться від межі території спорткомплексу до самого русла річки Стир», – йдеться у пояснювальній записці.
Представники департаменту муніципальної варти з'ясували, що дозвільних документів на огорожу немає, тому її й вирішили демонтувати.
Нагадаємо: біля скандального закладу у центрі Луцька знесли літній майданчик.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцькій громаді знесуть сім зупинок громадського транспорту: адреси
- У центрі Луцька кипить масштабна реконструкція на 128 млн (відео)