Поділитись:

У Луцьку знесуть огорожу, яка ховала Стир від людського ока

Середа, 17 вересня 2025, 10:18
У Луцьку знесуть огорожу, яка ховала Стир від людського ока

У Луцьку демонтують огорожу, яка перешкоджала доступу до Стиру.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання міськвиконкому у середу, 17 вересня.

Працівники відділу екології ще наприкінці липня 2025-го провели обстеження прибережної території річки Стир від мосту на вулиці Ковельській до мосту на Шевченка.

«У ході обстеження встановлено факт обмеження вільного доступу громадян до прибережної захисної смуги, зокрема, в районі тенісних кортів спортивного комплексу «Драйв». Обмеження створене парканом, який тягнеться від межі території спорткомплексу до самого русла річки Стир», – йдеться у пояснювальній записці.

Представники департаменту муніципальної варти з'ясували, що дозвільних документів на огорожу немає, тому її й вирішили демонтувати.

Нагадаємо: біля скандального закладу у центрі Луцька знесли літній майданчик.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів