У Луцьку виплатять майже 2,5 млн людям, які постраждали від обстрілу

У Луцьку виплатять матеріальну допомогу людям, чиє майно постраждало від ворожого обстрілу.
Відповідне рішення ухвалили під час засідання міськвиконкому у середу, 17 вересня.
«Жителі Луцької міської територіальної громади, майно яких постраждало внаслідок збройної агресії російської федерації, потребують фінансової допомоги для відновлення квартир та житлових будинків шляхом ремонту», – йдеться у пояснювальній записці.
Таким чином фінансову допомогу отримають понад 100 мешканців на загальну суму в понад 2,4 млн грн.
Нагадаємо: у ніч на 10 вересня Луцьк атакували російські безпілотники. Є повідомлення від громадян про виявлені уламки ворожих БпЛА в окремих локаціях громади. Внаслідок збиття безпілотника відбулося загоряння на одному з виробничих приміщень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.