Вогонь охопив 1000 кв. м: у Луцькому районі після обстрілу до ранку гасили пожежу на підприємстві (фото, відео)

Рятувальники ДСНС Волині ліквідували пожежу, що виникла внаслідок ворожого обстрілу у ніч на 10 вересня.
Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Волинській області.
На Волині рятувальники виїжджали на ліквідацію наслідків ворожого обстрілу.
Зокрема підрозділи служби «101» з Луцька та Ківерців, а також вогнеборці місцевої пожежної охорони селища Цумань ліквідували пожежу на підприємстві у Луцькому районі.
Площа пожежі на момент прибуття підрозділів служби «101» становила 1000 м квадратних.
Вогнеборці гасили пожежу декілька годин, подавши на приборкання вогню водяні стволи з різних напрямків, в тому числі із застосуванням пожежної автодрабини та допоміжних технічних засобів.
Від вогню вдалось врятувати сусідні будівлі та майно.
Ліквідували пожежу вранці, на щастя постраждалих немає, збитки встановлюються.









Нагадаємо: у ніч на 10 вересня Луцьк атакували російські безпілотники. Є повідомлення від громадян про виявлені уламки ворожих БпЛА в окремих локаціях громади. Внаслідок збиття безпілотника відбулося загоряння на одному з виробничих приміщень.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.