Вантажівка врізалася у поліцейських, які оформляли ДТП: деталі масової автотрощі на Хмельниччині (фото)
На Хмельниччині сталася масова ДТП – постраждали четверо поліцейських та водій легковика.
Про це повідомили у поліції Хмельницької області
Відомо, що аварія за участю вантажівки «МАН 440» та кількох автомобілів, серед яких службові машини поліції, сталася на автодорозі сполученням «Хмельницький — Тернопіль».
За попередньою інформацією, 61-річний водій вантажного автомобіля «МАН 440» із причепом з’їзхав на узбіччя, де в цей момент працівники поліції фіксували ДТП за участю автівки «Renault Megane» під керуванням 44-річного чоловіка.
«Від удару поліцейські транспорті засоби в некерованому стані зіткнулися з легковиком „Renault Megane“. В результаті усі три автівки отримали значні пошкодження. Також унаслідок ДТП тілесні ушкодження різного ступеня важкості отримали четверо працівників сектору реагування патрульної поліції Хмельницького районного управління та водій „Renault“, — йдеться у повідомленні відомства.
Водія вантажівки затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі встановлюють усі обставини ДТП.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Небезпека на дорогах Луцька: чи отримують покарання «мото-хрущі»
- Задкував «під мухою»: у Луцьку п'яний водій влупився в авто
- У Луцьку водій збив жінку на пішохідному переході (відео)
- У Луцьку водій вантажівки в'їхав у припарковану «ауді» та втік (відео)