Виставлять з молотка: у Луцьку готують до аукціону занедбану котельню

Колишню котельню площею 240,3 кв. м на вул. Винниченка, 30-А у Луцьку хочуть виставити на аукціон.
Зараз триває підготовка до оцінки об’єкта відповідно до чинного законодавства, розповів misto.media начальник управління майном міської комунальної власності Луцької міської ради Євгеній Лущакевич.
Котельня не працює вже більш як 5 років, зазначив він. Кошти від продажу приміщення підуть до міського бюджету.
Оскільки на території котельні пролягають водо- і газопровідні труби, то аукціон буде з умовою – збереження наявних комунікацій.
Рішення про приватизацію котельні виносили на розгляд сесії міськради тричі. Два рази хотіли провести аукціон без умов. Остаточне рішення про продаж з умовами ухвалили під час пленарного засідання 30 липня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.