На заправці в Луцьку жінка знайшла гаманець з доларами – власника розшукали
Субота, 09 серпня 2025, 16:01
У Луцьку жінка знайшла на АЗС гаманець із документами та великою сумою грошей – власника розшукали.
Про це повідомляє патрульна поліція Волинської області.
У четвер, 7 серпня, на одній із АЗС Луцька жінка знайшла гаманець із документами та великою сумою грошей. Вона одразу повідомила про це на лінію «102».
Патрульні швидко встановили власника – ним виявився житель Ковеля. Уже за лічені хвилини чоловік прибув на місце, підтвердив свою особу та отримав свої речі.
«Дякуємо громадянам, які не залишаються осторонь і своїм прикладом доводять: чесність та доброта роблять наше місто безпечнішим!» – йдеться в дописі.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Ківерцях волонтерці серед ночі підкинули цуценят (відео)
- У центрі Луцька батьки загубили власну дитину
- Впала і не могла встати: у Луцьку рятували жінку (відео)