На заправці в Луцьку жінка знайшла гаманець з доларами – власника розшукали

Субота, 09 серпня 2025, 16:01

У Луцьку жінка знайшла на АЗС гаманець із документами та великою сумою грошей – власника розшукали.

Про це повідомляє патрульна поліція Волинської області.

У четвер, 7 серпня, на одній із АЗС Луцька жінка знайшла гаманець із документами та великою сумою грошей. Вона одразу повідомила про це на лінію «102».

Патрульні швидко встановили власника – ним виявився житель Ковеля. Уже за лічені хвилини чоловік прибув на місце, підтвердив свою особу та отримав свої речі.

 

«Дякуємо громадянам, які не залишаються осторонь і своїм прикладом доводять: чесність та доброта роблять наше місто безпечнішим!» – йдеться в дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: