Поділитись:

Стюардеса шокувала зізнанням, яку їжу краще ніколи не їсти в літаку

Неділя, 06 липня 2025, 04:56
Стюардеса шокувала зізнанням, яку їжу краще ніколи не їсти в літаку

Стюардеса Селіна Беддінг виступила з радикальним закликом для пасажирів, порадивши їм за можливості «уникати їжі в літаку» через високий вміст у ній солі та цукру, що компенсує притуплені смакові рецептори на великій висоті.

Про це пише УНІАН.

Вона пояснила:

«Через тиск у салоні ми втрачаємо близько 30% смакових рецепторів. Тому компанії, які готують їжу для авіакомпаній, додають до неї набагато більше солі, щоб на висоті 12 км вона мала приємний смак».

Як пише Express, незважаючи на популярність тостів і сендвічів із шинкою та сиром, Селіна рекомендувала обирати більш корисні варіанти їжі, такі як салати.

«Ви можете вибрати салат або фруктовий салат. Обов'язково пийте багато води до, під час і після польоту, щоб заповнити водний баланс"» - сказала вона.

Також бортпровідниця настійно рекомендувала мандрівникам, ніколи не пити водопровідну воду в літаку.

«Усім пасажирам... НІКОЛИ не пийте водопровідну воду з туалету літака», - акцентувала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів