Зупинилося серця захисника з Торчина Михайла Пруса

Передчасно відійшов у вічність матрос Прус Михайло Володимирович, житель селища Торчин, 20.07.1980 р.н.
Про втрату повідомили у Торчинській громаді.
Михайло був призваний до лав ЗСУ 23 лютого 2023 року. Проходив службу у військовій частині А 4935, спочатку у 150-й окремій механізованій бригаді, а навесні 2025 року – у 40-й бригаді берегової охорони.
Брав участь у важких боях за Торецьк (Донецька область), на території Сумщини та Миколаївщини (с. Лупареве).
11 травня 2025 року отримав важкі поранення обох кінцівок під час виконання бойового завдання. 24 травня повернувся додому у відпустку за станом здоров’я.
І вже 24 червня його серце зупинилося...
«Просимо громаду гідно зустріти нашого Захисника, який до останнього був вірний присязі і захищав Україну. Завтра, 26 червня, о 17:00 траурний кортеж з тілом Героя вирушить від моргу м.Луцька до рідної домівки. Чин поховання відбудеться у п’ятницю, 27 червня, об 11:00», – повідомляють на сторінці громади.
Редакція сайту новин Луцька «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким захисника.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.