У Луцьку нетверезий водій спричинив ДТП на вулиці Глушець (фото)
У Луцьку сталася дорожньо-транспортна пригода за участю водія в стані алкогольного сп’яніння. Аварія трапилася на вулиці Глушець.
Як повідомляють у патрульній поліції, водій автомобіля Audi не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з Mitsubishi, що рухався попереду. У результаті автопригоди обидва транспортні засоби зазнали механічних пошкоджень.
Під час спілкування з керманичем Audi, інспектори виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік пройшов тест за допомогою приладу Драгер, який показав 3,09 проміле алкоголю в організмі.
Оскільки водій не погодився з результатом, його доправили до медичного закладу, де лікарі підтвердили стан сп’яніння.
На порушника склали адміністративні матеріали за ст. 124 КУпАП (порушення ПДР, що спричинило ДТП) та ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортом у стані сп’яніння).
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Влетів в огорожу: розповіли деталі ранкової ДТП у Луцьку (фото)
- У Луцьку на Ківерцівському мосту автівка злетіла з дороги (відео)
- У Луцьку п'яний водій тицяв копам 700 євро: як його покарали