Поділитись:

Частина котельні на Карбишева може обвалитися, – Малютіна

Вівторок, 20 червня 2017, 12:10

Котельня на Карбишева, яку здали в оренду "Теплоенергетична група" ДКП "Луцьктепло, потребує капітального ремонту.

Директор ДКП "Луцьктепло" Валентина Малютіна розповіла, що підприємство має ряд проблем, зокрема з орендованою котельнею на Карбишева. Про це вона зазначила 20 червня під час засідання "бюджетної" комісії.

Зі слів директорки "Луцьктепла", НКРЕКП порахувала, що тариф ДКП не зовсім для них зрозумілий і припинили розподіл, внаслідок чого з квітня всі надходження йшли на НАК "Нафтогаз". У травні вони дійшли компромісу і надходження "Луцьктепла" становлять 8 % від загальних надходжень, а всі інші кошти ідуть на НАК "Нафтогаз".

"В нас є проблема з пільгами та субсидіями. Із січня підприємство не отримувало бюджетних компенсацій і ми живемо на отих 8 % надходжень. Що робити з субсидіями та пільгами – це 132 мільйона заборгованості на сьогодні", – додала Валентина Малютіна.

Також директор ДКП "Луцьктепло" сказала, що є й питання щодо співпраці з "Теплоенергоцентром", в якого ДКП орендує котельню на Карбишева. Валентина Малютіна сказала, що в акті прийому-передачі сторони прийшли до взаємопогодження, що частина майна котельні перебуває у плачевному стані. Особливо в поганому стані перевує труба від парової котельні.

"Ми замовили експертизу, про що було повідомлено "Теплоенергоцентру", яка виявила, що дефекти труби утворились від давньої експлуатації У висновку труба характеризується як аварійна, і нам треба вжити заходів щодо вилучення звідти людей, бо може бути обвалення", – сказала Валентина Малютіна.

Вона додала, що "Теплоенергоцентру" надсилали лист про те, щоб вони забрали частину цього аварійного майна і зменшити суму оренди. Або ж за рахунок оренди "Луцьктепло" відремонтує її.

Натомість "Теплоенергоцентр" вимагає у міської ради як поручителя сплатити 750 тисяч гривень, згідно з договором оренди. Вся сума заборогованості "Луцьктепла" перед "Теплоенергоцентром" становить 1,5 мільйона гривень.

Представник ТзОВ "Тепло-Енерго-Центр"Богдан Денисюк сказав, що коли тривала експертиза "Луцьктпла", то жодного їхнього представника на ній не було. Тому "Теплоенергоцентр" замовив свою експертизу і зараз чекає висновків.

"Я на сьогодні хочу отримати ще один висновок експертизи, якщо він підтвердиться, то, безумовно, буде виключення цього майна з оренди", – сказав Богдан Денисюк.

Тому депутати вирішили, що варто виділити кошти на погашення заборгованості щодо оренди.

Надрукувати
мітки:
коментарів
19 червня 2020
01 червня 2020
20 травня 2020
07 травня 2020
30 квітня 2020
25 квітня 2020
21 квітня 2020
07 квітня 2020
03 квітня 2020
01 квітня 2020
31 березня 2020
27 березня 2020
15 березня 2020
12 березня 2020