У Луцьку з ринків зникла полуниця: що сталося

У передсвяткові дні лучани масово шукають полуницю – і марно. Напередодні Трійці традиційний сезонний продукт став справжнім дефіцитом. На найбільших ринках Луцька — Варшавському та ЛПЗ – прилавки пусті.
Про це виданню ВСН розповіли читачі.
Ягід, які ще кілька днів тому продавали мало не з кожної другої ятки, сьогодні годі й знайти. Лише в одному місці вдалося побачити продавчиню з лотками полуниці. Та й там — шалена черга, яка тягнеться мало не через увесь ряд. Люди розкуповують усе за лічені хвилини.
До слова, журналісти сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» перевірили, чи є полуниця на Північному ринку – її теж там майже не знайти.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.