Поділитись:

Падали стелі: лучани з розпачем розповідають про знищені ударом оселі (відео)

П'ятниця, 06 червня 2025, 09:32
Падали стелі: лучани з розпачем розповідають про знищені ударом оселі (відео)

Постраждалі від нічного терору ворога лучани розповіли про наслідки.

У декого домівки знищені вщент, йдеться у відео телеканалу «КонкурентTV».

«Що нам далі робити? Де ми маєм ночувати? Ні даху, ні вікон, ні машин, нічого», – гірко бідкається одна з лучанок, яка втратила оселю через удар ворога 6 червня.

Падали стелі: лучани з розпачем розповідають про знищені ударом оселі (відео)

 

«Нічого немає. все повибивано. Ми тільки добудували, воно все звалило. Там ні вікон, ні дверей, нічого немає», – розповіли журналістам мешканки сусідніх будинків.

Вони додали, що у деяких під'їздах попадали перекриття і стелі.

Падали стелі: лучани з розпачем розповідають про знищені ударом оселі (відео)

Ось як прокоментували наслідки удару волинські рятувальники:

Падали стелі: лучани з розпачем розповідають про знищені ударом оселі (відео)

Нанадаємо: у ніч на п'ятницю, 6 червня, росіяни завдали комбінованого удару по Луцьку. Внаслідок атаки руйнувань зазнала багатоповерхівка.

Як повідомили сайту новин Луцька та Волині «Конкурент» очевидці, у деяких квартирах – пожежа, зруйнувана покрівля. 

Постраждали щонайменше 15 людей, з пошкодженої 9-поверхівки рятувальники та поліцейські евакуювали 5 людей та декілька домашніх тварин. Згодом рятувальники показали наслідки удару

На місці розгорнуто «Пункт незламності», працюють поліцейські, психологи ДСНС та волонтери Українського Червоного Хреста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів