Поділитись:

В Україні можуть з'явитися недорогі кросовери Maserati за ціною Toyota Camry

Середа, 04 червня 2025, 06:41
В Україні можуть з'явитися недорогі кросовери Maserati за ціною Toyota Camry

Вживані кросовери Maserati Grecale із невеликим пробігом з’явилися на ринку у великих кількостях. Вартість преміальних авто виявилася невисокою.

Про це  пише Фокус.

Велику партію Maserati Grecale 2023 та 2024 року випуску розпродає американська прокатна компанія Hertz. Кросовери мають шанс з’явитися в Україні, адже вживані авто зі США в нас доволі популярні.

Загалом Hertz у різних штатах США продає одразу 40 Maserati Grecale, причому 17 кросоверів дешевші за 40 000 доларів, тобто коштують на рівні Toyota Camry. Серед них є кросовери з пробігом від 15 до 30 тис. км. Найдешевше авто оцінили $36 543.

В Україні можуть з'явитися недорогі кросовери Maserati за ціною Toyota Camry 

Стан прокатних авто наразі не розкривають. Утім, варто відзначити, що поки у цієї моделі не зафіксовано розповсюджених несправностей.

Навіть найдорожчі кросовери Maserati Grecale від Hertz коштують 48 000 доларів – це авто у дорожчій версії Modena із адаптивними амортизаторами та 20-дюймовими дисками.

Усі вживані кросовери Maserati Grecale оснащені 2,0-літровою турбочетвіркою, яка розвиває 300 к. с. у стандартній модифікації та 330 к. с. – у варіанті Modena.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів