У лісах Волині збирають білі гриби: де саме (фото)
Четвер, 22 травня 2025, 14:35
У волинських лісах почали з'являтися білі гриби.
Першим врожаєм похизувався волинянин Саша Хевук у фейсбук-спільноті «Грибники Волині».
Зі слів чоловіка, гриби він знайшов 22 травня у лісі неподалік села Дубечне, що у Ковельському районі.
Нагадаємо, днями на Ковельщині жінка знайшла два велетенські гриби, яка заважили близько 500 грамів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Щодня знаходять: у якому волинському лісі росте багато грибів (фото, відео)
- На Волині – «грибний бум»: у яких лісах шукати
- Грибна лихоманка: волиняни почали «штурмувати» ліси (фото)