Поділитись:
У лісах Волині збирають білі гриби: де саме (фото)
Четвер, 22 травня 2025, 14:35

У волинських лісах почали з'являтися білі гриби.
Першим врожаєм похизувався волинянин Саша Хевук у фейсбук-спільноті «Грибники Волині».
Зі слів чоловіка, гриби він знайшов 22 травня у лісі неподалік села Дубечне, що у Ковельському районі.
Нагадаємо, днями на Ковельщині жінка знайшла два велетенські гриби, яка заважили близько 500 грамів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
коментарів
Увійти з:
Останні новини
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.