Поділитись:

У Луцьку вкладуть чверть мільйона у ремонт центрального парку

Понеділок, 19 травня 2025, 11:47
У Луцьку вкладуть чверть мільйона у ремонт центрального парку

Понад 260 тис. грн запланували витратити на поточний ремонт сходів та пішохідних доріжок у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Відповідні тендери з’явилися на платформі Prozorro. Замовник – департамент ЖКГ Луцької міської ради. У парку оновлюватимуть пішохідні доріжки, де утворилися ями та тріщини, а також частково відремонтують сходи через дамбу, зазначив у коментарі misto.media директор департаменту ЖКГ Микола Осіюк.

Загальна сума витрат на ці ремонти – 264,685 тис. грн:

Договори про виконання робіт підписали із ФОПом Кізеєм С. В.

Термін виконання робіт – до 31 грудня.

Нагадаємо: у Луцьку триває реконструкція школи №13, що на вулиці Чернишевського. У місті вона чи не найпроблемніша, бо ж і повноцінного спортзалу там не було, і нормального укриття. Проте 8 місяців тому ситуація кардинально змінилась – мерія виграла ґрант 170 млн на добудову нового корпусу й утеплення та перекриття даху в старому. Про те, що є гроші, заговорили ще у 2023-му. Щоправда, тоді це були гроші частково державні, а частково – міські. Натомість зараз на питання, де ж гроші, відповідь дати не може ні директор закладу, ні головний освітянин громади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів