Поділитись:

В Україну суне потепління: коли чекати на Волині

Четвер, 15 травня 2025, 14:02
В Україну суне потепління: коли чекати на Волині

Погода в Україні найближчими днями буде ще холодною і дощовою. Потепління почнеться наступного тижня – стовпчики термометрів почнуть рости з вівторка-середи, 20-21 травня.

Про це розповіла синоптикиня Наталія Діденко, пише «Главред».

Водночас вона попередила, що дощі поки що не відступатимуть – волога погода збережеться у вихідні й упродовж всього наступного тижня.

«У суботу (17 травня – ред.) ще втримається холодна погода, у неділю потеплішає, у понеділок знову градуси вниз, а з вівторка-середи потепліє. Хоча жваві дощі поки що ніяким там авторитетним сухим антициклонам не хочуть поступатися – вихідні та наступний тиждень будуть переважно вологими», – зазначила Діденко.

Погода в Україні 16 травня

У п’ятницю, 16 травня, атмосферний фронт зумовить періодичні дощі на півночі, заході та на Вінниччині. На решті території істотних опадів не очікується.

Температура повітря у п'ятницю буде найнижчою вздовж смуги Чернігівщина – Київщина – Вінниччина – там очікується лише +8…+12 градусів. У західних областях буде +10…+14 градусів. У більшості центральних областей очікується +15…+19 градусів.

У південній частині та в східних областях очікується найтепліша погода, +15… +21 градус.

В Україну суне потепління: коли чекати на Волині 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів