Зробіть запаси води: в домівках лучан можливі проблеми з водопостачанням
У Луцьку через заміну ділянки центрального водогону до завершення робіт частині споживачів знизять тиск води у трубопроводі.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці КП «Луцькводоканал».
З середи, 14 травня, з 10:00 і до завершення робіт у зв’язку із заміною ділянки центрального водогону по вул. Рівненській та Гетьмана Мазепи буде понижений тиск води у таких районах міста:
- вул. Гетьмана Мазепи та прилеглі вулиці;
- район Балки: вул. Рівненська, вул. Свободи (раніше – вул. Декабристів, – ред.), вул. В'ячеслава Хурсенка (раніше – вул. Московська, – ред.) та прилеглі;
- вул. Любомира Гузара (раніше – вул. Щусєва, – ред.), вул. Князя Романа (раніше – вул. Захарова, – ред.)та прилеглі;
- 33-й квартал;
- проспект Відродження.
«Роботи проводяться з метою покращення якості водопостачання. Просимо вибачення за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння! Подбайте про запаси води завчасно!» – додали у Луцькводоканалі.
Нагадаємо: у Луцьку в зв'язку з початком робіт із демонтажу аварійної ділянки трубопроводів три житлові будинки на вул. Наливайка залишаться без гарячого водопостачання до кінця наступного тижня.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- У Луцьку – аварія на водогоні: містян закликають зробити запаси води
- У Луцьку відновили кримінальні справи проти посадовців Луцьктепла і Луцькводоканалу, – Лучик
- У Луцьку – проблеми з водопостачанням, містян просять економити