Африканка народила одразу аж дев'ятеро дітей: який вигляд вони мають

Нещодавно немовлятам, чия мати потрапила до Книги рекордів Гіннеса, виповнилося 4 роки. Їхні батьки – малійці Халіме Сіссе та Абделькадер Арбі – є рекордсмени за кількістю дітей, народжених за одні пологи.
Пара з Малі стали батьками 4 роки тому. Тоді у Халіме Сіссе та Абделькадер Арбі народилося 9 дітей, пише 24 канал.
Їх назвали:
- Кладідія,
- Фатума,
- Хава,
- Ажама,
- Уму,
- Мохаммед VI,
- Ельхаджі,
- Умар,
- Бах.
Окрім них, у родині ще є старша сестричка Арбі. Ці діти є першим відомим випадком народження «дев'ятенят», а батьки є рекордсменами за кількістю дітей, які народжені під час одних пологів і вижили.
29-річна Халіма, мама дітей, дуже горда за них і наголосила, що у родини все добре.
«Вони так виросли з часу їхнього минулого дня народження. Ми вирішили відсвяткувати цей день грандіозно, як і належить знаменитостям», – зазначила рекордсменка.
Як жінка народила таку кількість дітей за раз
Діти народилися передчасно через кесарів розтин. Це сталося на 30-му тижні вагітності при нормальному терміні 40 тижнів. Усі діти важили від 0,5 до 1 кілограма. Вони довго були під наглядом лікарів та медсестер і жили в спеціально обладнаній квартирі.
Звання рекордсменів за найбільшою кількістю дітей, народжених за одні пологи, африканці ділять з іншою парою з Австралії, які народились в 1971 році, проте жоден з цих дітей тоді не вижив.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.