Звільнений з полону азовець з Ковеля освідчився коханій дівчині

Азовець з Ковеля Андрій Богдан, який у жовтні повернувся з полону, освідчився своїй коханій дівчині.
Світлини освідчення закохані виклали в Instagram.
Військовий зробив пропозицію коханій біля монумента «Батьківщина-Мати» у Києві.
«Щоб свідком була Батьківщина-Мати…», – так підписали світлину у дописі.
Нагадаємо: 18 жовтня 2024 року із російського полону повернувся Андрій Богдан – нацгвардієць із Ковеля. Він перебував у полоні рф із травня 2022 року, тобто 29 місяців. Отримав «вирок» судової системи країни-агресорки та був «засуджений» на 25 років.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.