Дим стовпом: під Луцьком чоловік підпалив купу шин (фото)

У селі Липини, що поруч з Луцьком, чоловік підпалив автомобільні шини – довелося викликати рятувальників.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області.
У понеділок, 28 квітня, на лінію «101» надійшло повідомлення про загоряння автомобільних шин на узбіччі дороги у селі Липини Підгайцівської громади.
На місце події направили рятувальників 1-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Луцьк. Надзвичайники оперативно ліквідували пожежу за допомогою водяного ствола.
Встановлено, що причиною займання став умисний підпал шин громадянином Володимиром С. На порушника склали протокол про адміністративне правопорушення за статтею 175 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), що загрожує накладання штрафу в сумі 1700 грн.




ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.