«Ми дуже чекали»: у сім’ї волинських військовослужбовців народилася донечка (відео)
У Волинському обласному перинатальному центрі відбулася особлива подія – з медзакладу виписали подружжя військовослужбовців, у яких народилася перша дитина.
Донечка з’явилася на світ у родині Марії та Назара, які обидва служать у 42-й окремій механізованій бригаді, йдеться у сюжеті телеканалу «Конкурент TV».
Марія – військовослужбовиця з 2018 року. Для неї материнство стало новим, але довгоочікуваним досвідом.
«Це абсолютно новий етап мого життя. Я стільки років перебувала в якомусь замкнутому просторі, до цивільного життя не зовсім адаптована була. І зараз раптово потрібно з незалежної жінки стати тендітною мамою. Проте донечка – це наша перша дитина, ми дуже її чекали», – ділиться Марія.
Емоціями від народження дитини поділився і щасливий батько Назар.
«Це була запланована дитина. Наприкінці літа я дізнався, що дружина вагітна – емоції були на висоті. І ось у понеділок зранку, о 6:20, я отримав перші фото – донечка вже в Марії на грудях. Без слів, без повідомлень – лише фото. Я навіть просльозився», – зізнається чоловік.
Урочиста виписка стала справжнім святом: привітати щасливу родину прийшли рідні, друзі та побратими. Медичний персонал перинатального центру також не приховував радості:
«Ми надзвичайно щасливі, що така сильна пара, яка служить Україні, обрала наш заклад», – розповів лікар медичного закладу Роман Савка.
Більше щемливих моментів – у сюжеті.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- Мода на імена: як у 2025 називають дітей на Волині
- У Луцьку прикордонник, який повернувся із зони бойових дій, повінчався з дружиною (фото)