Україна встановила дипломатичні відносини із Сомалі

П'ятниця, 11 квітня 2025, 14:05

Міністри закордонних справ України та Сомалі Андрій Сибіга й Алі Мохамед Омар підписали протокол про встановлення дипломатичних відносин.

Про це глава української дипломатії повідомив у соцмережі X, передає «Укрінформ».

«Анталійський дипломатичний форум – чудова можливість зустрітися з колегами, в тому числі з африканських країн. Україна зацікавлена у зміцненні зв'язків та присутності. Сьогодні ми офіційно встановили дипломатичні відносини з Сомалі. Я підписав відповідний протокол з державним міністром закордонних справ та міжнародного співробітництва Сомалі Алі Мохамедом Омаром», – зазначив міністр.

Сибіга додав, що обговорив із сомалійським колегою шляхи розвитку співпраці.

Він нагадав, що Україна надавала допомогу Сомалі в рамках програми «Зерно з України» і готова продовжувати зміцнювати продовольчу безпеку, а також подякував за підтримку суверенітету та територіальної цілісності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: