На Волині зловмисник побив поліцейського під час затримання
На Волині 31-річний чоловік, який перебував у розшуку, під час затримання чинив опір й декілька разів вдарив поліцейського, заподівши правоохоронцю тілесних ушкоджень.
Про це повідомила пресслужба прокуратури Волинської області.
«За процесуального керівництва прокурорів Володимирської окружної прокуратури 31-річному жителю міста Нововолинська повідомлено про підозру в умисному заподіянні працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв'язку з виконанням цим працівником службових обов'язків (ч. 2 ст. 345 КК України)», – йдеться у дописі.
Інцидент стався увечері 19 березня: неодноразово судимий, у тому числі за наркозлочини, 31-річний волинянин, який перебував у розшуку й був затриманий правоохоронцями, кілька разів ударив працівника поліції.
Суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На Волині покарали жінку, син якої побив і осоромив однокласника
- У Києві чоловік запросив жінку на побачення, а потім побив і пограбував
- У Луцьку чоловік у балаклаві напав на офіцера поліції