У Луцьку здорожчає питна вода з автоматів
Понеділок, 24 березня 2025, 09:42
Незабаром купувати воду в автоматах у Луцьку стане дорожче.
Відповідні оголошення з'явились на точках з продажу води.
«Повідомляємо вас про те, що у зв'язку з підвищенням вартості фільтруючих елементів та інших комплектуючих з 1 квітня 2025 року вартість очищеної води становитиме 2 грн», – йдеться у повідомленні.
Так, уже у квітні за літр питної води з автомата доведеться віддати 2 гривні. Зараз за ті ж об'єми просять 1,5 гривні.
Нагадаємо: на Волині «злетіли» ціни на молоко та сир.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
- На луцькому ринку – аншлаг: товар розгрібають пачками (відео)
- Скільки коштують перші весняні овочі на волинських ринках (фото)
- В Україні дорожчає цукор: яка ціна буде влітку