Поділитись:

У Луцьку здорожчає питна вода з автоматів

Понеділок, 24 березня 2025, 09:42
Фото – ілюстративне
Фото – ілюстративне

Незабаром купувати воду в автоматах у Луцьку стане дорожче.

Відповідні оголошення з'явились на точках з продажу води.

«Повідомляємо вас про те, що у зв'язку з підвищенням вартості фільтруючих елементів та інших комплектуючих з 1 квітня 2025 року вартість очищеної води становитиме 2 грн», – йдеться у повідомленні.

Оголошення про здорожчання вартості водиОголошення про здорожчання вартості води
 

Так, уже у квітні за літр питної води з автомата доведеться віддати 2 гривні. Зараз за ті ж об'єми просять 1,5 гривні.

Нагадаємо: на Волині «злетіли» ціни на молоко та сир.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Надрукувати
мітки:
коментарів