У Луцькому районі чоловік підпалив свій будинок

У селі Микове Ківерцівської громади Луцького району чоловік вирішив спалити суху траву біля свого будинку.
Підпаливши її, він повернувся до хати, але згодом почув як тріщить покрівля помешкання, розповідають у ДСНС.
Вийшовши на вулицю, побачив, що вогонь від трави перекинувся на його будинок.
Дерев’яний будинок від повного знищення вдалося врятувати рятувальникам з міста Ківерці спільно з працівниками місцевої пожежної охорони села Журавичі та добровільної пожежної команди села Озеро.
Нагадаємо: минулого тижня на Волині рятувальники ліквідували 124 пожежі в екосистемах загальною площею 231,34 гектара: горіла суха трава, чагарники та торф.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.