На Бахмутському напрямку загинув Юрій Борисов з Волині

У Донецькій області загинув 42-річний солдат Юрій Борисов з Володимирської громади.
Про це повідомив у телеграмі міський голова Ігор Пальонка.
Солдат Юрій Григорович Борисов, 18 листопада 1982 року народження, мешканець Володимирської громади, загинув 1 березня 2025 року на Бахмутському напрямку.
«Воїн до останньої хвилини був вірний присязі щодо захисту Батьківщини, віддавши своє дорогоцінне життя за кожного з нас», – йдеться у дописі.
У понеділок, 3 березня, місія «На щиті» вже доправила тіло захисника у Володимир. Про час та місце похорону повідомлять пізніше.
Редакція сайту новин Волині «Конкурент» висловлює співчуття рідним і близьким загиблого.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
На сайті використовуються файли cookie. Для згоди, будь ласка, натисніть «Прийняти». Докладну інформацію можна знайти на сторінці Політика конфіденційності.