Поділитись:

У Луцьку п'яний неадекват влаштував дебош у магазині (відео)

Неділя, 02 березня 2025, 09:47
У Луцьку п'яний неадекват влаштував дебош у магазині (відео)

У Луцьку п'яний чоловік влаштував дебош у магазині.

Відео опублікували в місцевому телеграм-каналі.

Інцидент стався на вулиці Ковельській у Луцьку. Чоловік у стані алкогольного сп'яніння влаштував дебош у магазині «Забіяка&Забіяка».

Зі слів очевидців, чоловік бив по вітрині магазина.

На місце викликали поліцію охорони.

Як видно, чоловік опирався діям правоохоронців, виривався і намагався утекти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

 

Надрукувати
мітки:
коментарів