«Україна вистоїть!»: депутати Луцька підтримали Президента України

Середа, 26 лютого 2025, 12:26

У Луцьку прийняли звернення щодо підтримки Президента України та державної єдності. 

Відповідне рішення ухвалили під час пленарного засідання сесії міськради у середу, 26 лютого.

Подаємо текст звернення без змін:

«Україна перебуває у вирішальному етапі боротьби за свою незалежність. Ворог не припиняє спроб зруйнувати нашу державність, використовуючи не лише військову агресію, а й інформаційні, економічні та дипломатичні засоби. У цих умовах критично важливо зберігати єдність суспільства, довіру до державних інституцій і взаємодію між центральною та місцевою владою.

Російська Федерація розгорнула масштабну кампанію, спрямовану на дискредитацію військово-політичного керівництва України, дезорієнтацію наших міжнародних партнерів та послаблення санкційного тиску. Серед основних тактик ворога:

  • поширення дезінформації про нібито слабкість України та необхідність «компромісу» з агресором;
  • маніпулювання громадською думкою в інших країнах для зменшення обсягів військової та фінансової допомоги;
  • посилення внутрішньої напруги через пропаганду, політичні маніпуляції та підрив довіри до державних інституцій.

У цій ситуації важливо, щоб українське суспільство та місцева влада зберігали чітку позицію щодо недопустимості будь-яких поступок ворогу.

Луцька міська рада, як представницький орган громади, усвідомлює свою відповідальність за підтримку обороноздатності, інформаційної стійкості та соціально-економічної стабільності міста. Ми вже реалізуємо конкретні заходи:

  • підтримка військових та добровольчих формувань – фінансова, матеріальна та логістична допомога підрозділам, що захищають країну;
  • зміцнення економічного фронту – створення умов для розвитку бізнесу, збереження робочих місць, підтримка релокованих підприємств;
  • протидія дезінформації – поширення перевірених фактів, комунікація з громадянами, спростування фейків;
  • міжнародна дипломатія на рівні міста – співпраця з європейськими містами-партнерами для розширення підтримки України.

Луцька міська рада наголошує, що в умовах війни єдність влади та народу є запорукою нашої перемоги.

Президент України, як Верховний Головнокомандувач, несе відповідальність за прийняття стратегічних рішень та ведення переговорів від імені держави.

Лише український народ має право визначати своє майбутнє, зокрема щодо виборчих процесів та політичного курсу країни.

Жодні міжнародні переговори не можуть відбуватися без представників України – це базовий принцип державного суверенітету.

Ми звертаємося до жителів Луцька, всіх українців та наших міжнародних друзів:

  • єднаймося перед загрозами, а не піддаваймося маніпуляціям ворога;
  • допомагаймо армії, волонтерам, підтримуймо економіку країни;
  • поширюймо правдиву інформацію та спростовуймо фейки;
  • підтримуймо Президента України в його боротьбі за нашу державність.

Україна вистоїть! Луцьк – частина сильної, незалежної держави.

Слава Україні!», – йдеться у зверенні.

Незабаром звернення надішлють безпосередньо Володимиру Зеленському.

Нагадаємо: нещодавно депутати Волинської обласної ради прийняли звернення щодо підтримки Президента України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: